Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá partnerka Anety Langerové poprvé ukázala dceru: Tatínkovi jako by z oka vypadla

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
rodinka
Bývalá partnerka Anety Langerové (32), režisérka Olga Špátová (35) se dostala do povědomí veřejnosti především díky lesbickému vztahu se známou zpěvačkou. Dokumentaristka se ve společnosti příliš neukazuje, nyní však udělala výjimku a na křest alba své kamarádky dorazila s celou rodinkou. Dvouletá dcera, kterou má s manželem Janem Malířem (71), je skutečně rozkošná.

Dokumentaristka se pochlubila rodinkou na křtu alba své kamarádky šansoniérky Dáši Zázvůrkové. Mimo přátelství tyto dámy pojí i preference starších partnerů. Stejně jako Olga i Dáša žije s o dost starším mužem. S dirigentem Liborem Peškem je dělí osmačtyřicet let.

Olga se za Jana Malíře provdala v tichosti a utajení letos v květnu. Manželé spolu vychovávají dvouletou dcerku Olinku, tu pár na křtu ukázal vůbec poprvé, a už na první pohled je vidět, komu je holčička podobná – jako by z oka vypadla tatínkovi Janovi.

Olga žila před Janem Malířem se známou zpěvačkou Anetou Langerovou. Žily spolu celých pět let a vypadalo to, že tento vztah nemůže nic zničit. V roce 2017 se však dámy rozešly a Olga začala randit s o 35 let starším kameramanem Janem Malířem.

Aneta s Olgou jsou ale i nadále dobrými přítelkyněmi. Alespoň tedy Olga tvrdí, že je pro ni Aneta nadále jedním z nejbližších lidí na světě.

Související články

Další články