Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Bývalá narkomanka Demi Lovato si našla kluka: Kdo je chlapec s růžovými vlasy?

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Nová láska
Zpěvačka Demi Lovato (27) si našla nového přítele. Zdá se, že drogám dala sbohem a teď má jiné priority, a to lásku. S fanoušky se o radostnou novinkou podělila na sociální síti. S novým přítelem toho mají hodně společného. A kdo že je vlastně ten krasavec s růžovými vlasy po jejím boku?

O Demi Lovato se často hovoří ve spojení s drogami. Zpěvačka se už od puberty potýkala s velikými problémy. Chvíli bojovala s anorexií, pak přišly hluboké deprese a nakonec to všechno ještě doplnila drogová závislost.

Zkrátka si užívala, co to jde a většinu času to spíš přeháněla. Mixovala heroin a kokain s vodkou a každý jistě tuší, že tohle prostě nedělá dobrotu. Lovato všechny možné drogy kombinovala, až se sama překombinovala. Na svoje úlety dost doplatila. Předávkovala se a chybělo málo a mohla být další slavnou obětí drogové závislosti Pak tedy usoudila, že tohle není dobré a nastoupila na odvykačku.

Nyní se konečně zdá, že je z toho všeho Demi venku a je šťastná. Našla si totiž novou lásku. Po jejím boku se pyšní potetovaný mladík s růžovými vlasy. Přítelem bývalé narkomanky Demi Lovato je pětadvacetiletý model Austin Wilson. Pár se o radostnou novinku podělil prostřednictvím sociální sítě. Oba si na svůj instagramový profil přidali fotku, kde se k sobě tulí. Vypadá to, že jsou zamilovaní až po uši. Podívejte se do fotogalerie, jak jim to spolu sluší.

Někdejší Disney hvězdička toho má s Austinem hodně společného. Nejenže mají oba v oblibě tetování, ale před nedávnem si procházeli stejnou bolestí. Přišli totiž o společného kamaráda, který se předávkoval a zemřel. Demi i Austin mu byli hodně blízcí. Zpěvačka si dokonce na počest zesnulého kamaráda nechala vytetovat památeční tetování. A kdo ví, třeba právě při překonávání společné ztráty se tihle dva sblížili.

Související články

Další články