Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bývala mužem! Dnes je první transsexuálkou na obálce časopisu Playboy

Giuliana Farfallaová byla v minulosti mužem!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Giuliana Farfallaová (21) byla v minulosti mužem jménem Pascal Radermacher. Teď boří hranice a předsudky a stává se první polonahou transgender modelkou na obálce německého pánského časopisu Playboy.

Německá modelka a kráska Giuliana Farfallaová dosáhla něčeho, co se ještě nikomu před ní nepovedlo. Je prvním transsexuálem, který se objeví na titulní stránce německé verze amerického pánského časopisu Playboy.

V minulosti Pascal Radermacher, dnes krásna blondýna se rozhodla pro změnu pohlaví už v 16 letech, kdy zjistila, že se necítí dobře ve svém vlastním těle. V roce 2017 se objevila také v soutěži Německo hledá topmodelku pod vedením světoznámé Heidi Klumové.

I když soutěž nevyhrála, vystřelilo ji to až na vrchol a právě tento týden se objeví na obálce lednového čísla pánského časopisu polonahá. Při pohledu na ni jen málokdo pozná, že se narodila jako muž.

Související články

Další články