Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá Miss Monika Leová prozradila pikantnosti ze soukromí: Kdy ji dostal partner do postele?

Zdroj: Resort Mlýn Černovice
+ Další 2 fotografie
Sexy leová
Moderátorka a Česká Miss Earth 2013 Monika Leová (27) s manželem Martinem Košínem oslavili 9. výročí vztahu. A dopřáli si k němu wellness víkend plný romantiky a relaxace. Při té příležitosti Monika prozradila pár pikantností z jejich soukromí.

„My v podstatě slavíme každý měsíc. Zatímco já trošku zapomínám, Martin je v tom geniální. Každý měsíc dostanu v den výročí kytičku,“ říká moderátorka zpráv na Primě Monika Leová.

Romantický víkend si užili. „My to máme hrozně rádi. Poznáváme nová místa, sportujeme, cestujeme. I když jsme oba hodně akční, občas si ale zase rádi dopřejeme relax a romantickou pohodičku. Tento víkend jsme si v rámci našeho výročí užili moc,“ dodala k pobytu v resortu Mlýn Černovice.

Prozradila také, že ze začátku si ji Martin musel vybojovat. A musel si také počkat na první společnou vášnivou noc. „Počkal si pěkně čtyři měsíce. Ale jak to vidím, vyplatilo se mu to,“ směje se. Láska na první pohled to prý nebyla. „Poznávali jsme se, zamilovávali jsme se do sebe postupně,“ dodala Leová.

Související články

Další články