Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bývalá Miss Lucie Hadašová má pořádnou konkurenci. Její sestra je OPRAVDU SEXY KOST!

Lucie má opravdu krásnou sestru.
Zdroj: Sportalm Špindlerův mlýn/Davidsport
+ Dalších 6 fotografií
O bývalé České Miss Lucii Hadašové (30) už toho víme dost, ale že má opravdu krásnou sestru, to před námi dlouho tajila. Z mladšího sourozence vyrostla opravdu nádherná slečna, která by mohla modelce z fleku konkurovat.

Hokejková manželka Lucie Hadašová vyrazila se svou sestrou na holčičí výlet do Špindlu. Jenže koukala, že se muži začali víc zajímat především o její doprovod než o ni, přitom je zvyklá, že spíše ona je středem pozornosti.

Jenže není se čemu divit, že její mladší sestra Kateřina (24) padla pánskému osazenstvu do oka. Z mladého neohrabaného kuřete, které fandilo sestře při finále Miss, vyrostla hezky stavěná blondýnka, která by se z fleku mohla také živit v modelingu.

Jenže více než předvádět se na módním molu ji láká produkční práce, ráda podniká různé večírky právě se starší Lucií, jinak se živí jako kosmetička. Dokonce studovala stejnou školu jako Eliška Bučková.

Sami se podívejte do naší fotogalerie, že v rodině Hadašů „umějí dělat“ hezké holky. Která se vám líbí více?

Související články

Další články