Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Bývalá Miss Iveta Vítová je kost a kůže: Postihla snad další modelku nebezpečná ANOREXIE?

Z Ivetiny krásné postavy zbylo jen torzo.
+ Dalších 7 fotografií
Z krásné Ivety Lutovské, která se v minulosti stala vítězkou České Miss, se pomalu stává kost a kůže. Modelka je po narození dcerky čím dál hubenější a pomalu by s tím měla začít něco dělat, jinak skončí opravdu špatně!

Iveta Vítová (33) se před sedmi lety stala Českou Miss a tenkrát jí ležela všechna česká mola u nohou. Byla krásná, měla dokonalé míry a snad nikdo na ní nenašel jedinou nedokonalost. Jenže pak přišlo narození dcerky Anetky a to vše změnilo.

Není pochyb o tom, že je Iveta stále krásná žena, ovšem od porodu své krásné dcerky se ztrácí před očima. Nejspíše si svůj jídelníček kontroluje až moc a neuvědomuje si, že se její postava pomalu blíží té, která vykazuje znaky anorexie!

Svoji dceru vzala včera na jeden z knižních křtů a všichni se nestačili divit. Vzala si těsný outfit a vyděsila všechny svojí na kost vyhublou postavou. Je to snad tím, že jí dává její dcerka příliš zabrat, nebo se jednoduše snaží nemít na sobě jediný gram tuku? Každopádně, Iveto, hranice mezi anorexií a postavou bez tuku je hodně tenká. Běž si rychle dát něco dobrého, nebo špatně skončíš!

Mohlo by vás zajímat

Další články