Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Bývalá „Miss Anorektička“ Bučková se svlékla a ukázala svoje vymodelované dvojky a konečně jí začaly růst svaly. Důkaz v galerii

Eliška Bučková se svlékla do půli těla.
Zdroj: herminapress.cz

Modelka Eliška Bučková (24) nepatří mezi notorické svlíkačky, v rámci jednoho projektu ale neváhala a sundala alespoň tričko.

Potom, co získala Bučková titul Česká Miss 2008, dlouho bojovala s tím, že se jako řádná katolička bude muset v rámci své práce modelky občas svléknout. Po několika letech se ale z Elišky stala pěkná rebelka (všichni pamatují na její opilecký výstup během novinářského výletu do Anglie na přehlídku jedné módní značky) a přehlídky spodního prádla jsou její hlavní doménou.

Figuru má na to Eliška perfektní, a když se konečně (doufejme) postavila na nohy a vykašlala se na honbu za ultraštíhlou postavou, která ji dohnala až k anorexii, začala pravidelně cvičit pod dohledem trenéra a dokonce se jí na rukou začaly rýsovat i svaly. Nekecáme, podívejte se sami.

Související články

Další články