1. Urážení chlebodárce

„Nemám ráda Žižkov, protože se tam necítím bezpečně. Je to špinavá čtvrť se spoustou pro mne nepřátelských obyvatel,“ odpověděla úřadující Česká Miss na jednu z otázek pro časopis Naše Praha. Jenže netušila, jakou pohromu si tím způsobí. Praha 3 totiž sponzorovala Českou Miss částkou 100 tisíc na prezentaci, ale s takovou podpásovkou vážně nepočítali. Andrea tehdy dostala pořádně vynadáno.

Musela se kát, omlouvala se v médiích a se starostkou Prahy 3 poté musela na informační procházku po Žižkově. Svých předsudků sice litovala, ale trapas už byl na světě.

2. Škatulata s partnery

Andrea šla do soutěže jako zadaná žena, ale nakazila se známou „missí nemocí“. To znamená, že po čase stráveném v šoubyznysu si začala hledat někoho slavnějšího a známějšího. Přítele opustila a padla do náruče finalistovi soutěže Muž roku Miroslavovi Dubnickému. Jenomže po pár týdnech se zase s prosíkem vracela ke svému bývalému. Zkrátka tenhle flirt nevyšel a Andrea se pokorně musela vrátit za jistotou.

3. Falešná svatba a rozchod

Když Andree přítel odpustil a vzal ji na milost, tak dostal pár nabídku od promo agentury na uspořádání falešné svatby v Thajsku. Šlo o reklamu a Misska souhlasila všemi deseti. S přítelem byla tou dobou už tak zasnoubená a brala to jako trénink. Proběhl falešný obřad, ale ten pravý nikde. Andrea musela postupně odevzdat i snubák, vyrobený pro ni na míru, který její přítel nechtěl odkoupit. A nakonec došlo k rozchodu.

A k dnešku bohužel Andrea nemá ani korunku, ani přítele.