Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Bývalá Miss Andrea Bezděková musela předat korunku: Tohle byly její 3 legendární trapasy!

Andrea Bezděková jako Česká Miss moc nezaujala.
+ Dalších 36 fotografií
Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (24) příliš nezaujala ani se během roku svého kralování nestihla nijak významně proslavit. Upozornila na sebe jedině v případech, kdy se dokonale ztrapnila. V sobotu večer musela předat korunku své nástupkyni Michaele Habáňové a ta snad v jejích šlépějích pokračovat nebude. Co se tedy za dobu kralování Andree nepovedlo?

1. Urážení chlebodárce

„Nemám ráda Žižkov, protože se tam necítím bezpečně. Je to špinavá čtvrť se spoustou pro mne nepřátelských obyvatel,“ odpověděla úřadující Česká Miss na jednu z otázek pro časopis Naše Praha. Jenže netušila, jakou pohromu si tím způsobí. Praha 3 totiž sponzorovala Českou Miss částkou 100 tisíc na prezentaci, ale s takovou podpásovkou vážně nepočítali. Andrea tehdy dostala pořádně vynadáno.

Musela se kát, omlouvala se v médiích a se starostkou Prahy 3 poté musela na informační procházku po Žižkově. Svých předsudků sice litovala, ale trapas už byl na světě.

2. Škatulata s partnery

Andrea šla do soutěže jako zadaná žena, ale nakazila se známou „missí nemocí“. To znamená, že po čase stráveném v šoubyznysu si začala hledat někoho slavnějšího a známějšího. Přítele opustila a padla do náruče finalistovi soutěže Muž roku Miroslavovi Dubnickému. Jenomže po pár týdnech se zase s prosíkem vracela ke svému bývalému. Zkrátka tenhle flirt nevyšel a Andrea se pokorně musela vrátit za jistotou.

3. Falešná svatba a rozchod

Když Andree přítel odpustil a vzal ji na milost, tak dostal pár nabídku od promo agentury na uspořádání falešné svatby v Thajsku. Šlo o reklamu a Misska souhlasila všemi deseti. S přítelem byla tou dobou už tak zasnoubená a brala to jako trénink. Proběhl falešný obřad, ale ten pravý nikde. Andrea musela postupně odevzdat i snubák, vyrobený pro ni na míru, který její přítel nechtěl odkoupit. A nakonec došlo k rozchodu.

A k dnešku bohužel Andrea nemá ani korunku, ani přítele.

Mohlo by vás zajímat

Další články