Dlouhá léta znali Slováci Noru Mojsejovou (58) jako bohatou, nekompromisní a nafoukanou blondýnku, která si rozhodně nebere servítky a na rovinu řekne cokoliv, a to komukoliv. Před více než pěti lety se jí však život zcela převrátil naruby. Prošla si hotovým peklem, a dokonce i kriminálem. Dnes je z Nory úplně jiný člověk, o čemž se mohou přesvědčit zejména její fanoušci na Facebooku. Přestože nejznámější obyvatelka Košic i nadále řekne, co si myslí, před pár dny ukázala, že má pořád neskutečný smysl pro humor. Velkou změnou je to, že dnes se dokáže zasmát i sama sobě.

Na Facebook přidala vtipné koláže, které působily jako atomovky smíchu. Mojsejová opět dokázala, že i po letech zvládne bavit celé Slovensko. Na jedné z koláží je kromě Nory i její nynější manžel František Kabrhel alias Versace a také bývalý muž a notorický alkoholik Braňo Mojsej. Všechny tři autor koláže zakomponoval do plakátu filmu “Dědictví aneb kurvahošigutentag” s tím, že jej přejmenoval na “Dědictví aneb Kurvahošipodme­sanaj*bat”.

Na otázku, kde koláže Nora sebrala, s úsměvem odpověděla:

„Jeden darebák mi je poslal.“

Všechny moc zajímalo zda ji takové vtipy neurážejí.

„Dnes sa už z toho smejem. Už som úplne inde spôsobom svojho života,“ upřesnila Nora pro topky.sk.

Jak je vidět, na svobodě je Noře velmi dobře a její život je opět plný elánu. Nezbývá nic jiného, než jí nové klidné období jen přát.