Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Bývalá láska zdevastovala Johnnyho Deppa: Herec vypadá jako chodící smrt a není si už vůbec podobný!

Vůbec si už není podobný.
+ Dalších 39 fotografií
Johnny Depp (54) prošel opravdu velkou proměnou. Herec si už není prakticky vůbec podobný. Na sociálních sítích koluje fotka, na které kdysi pohledný lamač dívčích srdcí vypadá velmi vyžile. Je pravdou, že má za sebou hodně špatné období a také se na jeho vzhledu podepsal jeho šílený životní styl. Jenomže fanoušci se bojí toho, aby jejich oblíbený herec nebyl nějak vážně nemocný. Opravdu dost zhubl a svým nynějším vzhledem děsí okolí.

Byly doby, kdy Johnny Depp (54) vypadal opravdu senzačně a k nohám mu padaly tisíce fanynek. Bohužel tyhle časy jsou už nenávratně pryč. Na sociálních sítích se objevila fotka, na které se herec fotí s jednou z fanynek.

Je na ní poznat, že kdysi vystajlovaný hezounek rapidně zhubl a vypadá velmi nezdravě. Lidé začali okamžitě spekulovat, zda Johnny netrpí nějakou vážnou nemocí. Na herci se podepsal hlavně jeho rozvod s Amber Heard.

Někteří lidé jsou přesvědčeni o tom, že právě ona může za to, že Johnny Depp je na tom tak špatně. Nedávno Deppa jeho bodyguardi osočili, že ve velkém holduje drogám. A při pohledu na jeho nové já to snad nikdo nemůže považovat za výmysl.

S milovníkem žen to jde opravdu z kopce a měl by se sebou něco dělat, protože pokud bude takhle pokračovat dál, tak z jeho pověstného šarmu nezbyde vůbec nic.

Mohlo by vás zajímat

Další články