Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Bývalá láska Víta Starého: Zničenému zpěvákovi poslala vzkaz k narozeninám

Víťa Starý: Vzkaz k narozeninám od bývalé lásky
Zdroj: se souhlasem TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
Osudová láska

Vít Starý oslavil své 34. narozeniny. Frontman dnes zaniklé plzeňské skupiny Mandrage si poslední roky prošel peklem, byly tu ale i světlé chvilky, a to když randil se svou dnes již bývalou přítelkyní Barborou. Ta nyní žije s novým přítelem, se kterým má miminko. O Víťovi ale vždy mluvila moc hezky, jak potvrdil web Expres, a dokonce jsou spolu stále v kontaktu. Důkazem toho je její přání k narozeninám.

O Vítovi Starém kolovala zpráva, že údajně přišel o nohu kvůli problémům souvisejícím s jeho drogovou závislostí. Dodnes se ale o jeho zdravotním stavu neví více podrobností. Podle posledních informací eXtra.cz je Vít zcela v pořádku. "Víťa je naprosto v pohodě. Jen jeho nejbližší jsou naštvaní, že jim pořád někdo volá a ptá se. Nohu má celou. S ohledem na komplikace související s cukrovkou měl jen takzvanou Charlottovu osteoporózu (chronické onemocnění kostry, jde o úbytek kostní hmoty a poruchy stavby kostí – pozn. red.), proto ty berle, musel nosit na míru udělanou ortézu. Teď už to má ale zahojené a chodí líp než většina z nás ostatních. Skládá muziku a maluje," prozradila nám před nedávnem jeho blízká kamarádka.

Expartnerka Bára byla jeho osudovou láskou

Ačkoliv se Vít Starý dlouhou dobu potýká se závislostí na drogách, kvůli které skončil ve své kapele Mandrage, tak dokázal, že své démony dokáže udržet pod kontrolou. Bylo to v době, kdy chodil s krásnou přítelkyní Barborou, se kterou se rozešel v roce 2019. Rok na to se už jeho expartnerka Bára o něm rozpovídala na webu Expres.cz. Nyní mu popřála k jeho 34. narozeninám, takže tím potvrdila, že na zpěváka stále ráda vzpomíná. "Krásné narozeniny," napsala k černobílé fotce.

"Jsem s ním v kontaktu. Má se dobře, ale bylo by mu líp, kdyby ho všichni nechali na pokoji. Na své démony není sám, má plno lidí, kteří ho mají rádi," svěřila se tehdy Barbora, která nyní žije šťastně s přítelem a jejich dítětem.

Nová láska na obzoru?

A Víťovi se snad také blýská na lepší časy, jak tvrdí jeho nejbližší. "Místo kamarádů mu teď prý dělá společnost jistá slečna. Starý se měl producírovat městem s dívkou, s níž se držel za ruce a chovali se jako zamilované hrdličky," uvedl deník Blesk.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy