Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bývala krásná, pak se přestala všude holit: S jejím porostem by měl problém i křovinořez

Zdroj: Instagram/@maceytheearthling
+ Dalších 9 fotografií
podivný vkus
Macey Duff (19) boří hranice. Že si občas neoholila podpaží Madonna (61), se dalo přehlédnout a spousta lidí nad tím mávla rukou. Ale mladičká tanečnice a umělkyně zašla mnohem dál. Přestěhovala se z americké Nevady na Havaj, jenže tahle změna jí nestačila. Úplně všude se přestala holit a porostem se chlubí na sociálních sítích!

Nohy, ruce, intimní partie ani podpaží mladé tanečnice Macey Duff neviděly žiletku ani sluneční svit už zatraceně dlouho. Výstřední umělkyně se radikálním rozhodnutím neholit se chtěla osvobodit.

A podle jejích slov se to povedlo, Macey je se svým vzhledem spokojená. Tlak společnosti ji prý nutil holit se už od deseti let. Do osmnáctin to snášela, ale pak si řekla dost, píše britský dailymail.co.uk.

„Nejprve mě děsilo podpaží na veřejnosti vůbec zvednout. Prvních několik týdnů bylo nepříjemných, nakonec jsem to hodila za hlavu. Teď je moje ochlupení měkké a krásně dlouhé,“ pochvaluje si dívka, která fotky chlupů vystavuje na Instagramu. Zprvu byla smutná z ošklivých komentářů, postupně se je naučila ignorovat.

Porost po celém těle dokonce Macey stmelil s maminkou a sestrou. „Také se přestaly kompletně holit,“ pochlubila se. Pravděpodobně v tom s nimi jede i tatínek, u nějž to však nebude tolik šokující.

Dívka svůj postoj k holení nejspíš přehodnotí, až zjistí, že ji žádný kluk nechce…

Související články

Další články