Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bývalá kamarádka poslala Tereze H. do vězení pořádnou facku: Tohle ti vzkazuje tvá náhradnice

Zdroj: archiv Simony H.
+ Dalších 18 fotografií
Simona H.
Simona H. (24) se proslavila především díky své bývalé nejlepší kamarádce Tereze Hlůškové (23), která se pokoušela propašovat heroin z Pákistánu. Nicméně po lapení pašeračky Terezy jejich přátelství skončilo. Simona se od Terezy H. naprosto distancovala, jenže netrvalo dlouho a "playmate" si našla náhradnici. Shodou náhod taky Terezu, která je přesná kopie té první.

Kdysi to bývaly nejlepší kamarádky. Přátelství na život a na smrt však mezi Simonou H. a Terezou Hlůškovou skončilo vmžiku poté, co byla Tereza chycena celníky v Pákistánu. Pokoušela se propašovat devět kilo heroinu, což se nepovedlo a pašeračka si teď musí odpykávat ne úplně krátký trest ve věznici v Láhauru.

Všichni si mysleli, že tohle přátelství bude věčné, určitě i sama děvčata o tom byla přesvědčena. Ale vše se rázem změnilo a Simona H. se stala úhlavním nepřítelem a na Tereze se jen přiživila a vybudovala si díky ní slávu. Ovšem netrvalo dlouho a Simona si našla náhradu. Spíše tedy přesnou kopii pašeračky Terezy, dokonce i jméno mají stejné. Nová „bíefka“ Simony se též jmenuje Tereza, ale pro lepší rozlišování, která je která, ta nová dostala přezdívku Tereza číslo 2.

Na vyjádření Terezy číslo 2 jsme si museli docela dlouho počkat, ale po dlouhých měsících je to konečně tady. Nová Tereza pověsila na sociální síť snímek se Simonou a v popisku vysvětlila, jak se věci mají. „S touhle slečnou jsem si prošla školku, základní školu a ani v životě dospělců mi nedá pokoj. Znám tě už 20 let!“ popisovala jejich vztah nová spřízněná duše Simony. „Nikdy jsme si nepodrazily nohy a neházely na sebe špínu, jako to dělají ostatní,“ rozepsala se Tereza číslo 2. Chudák heroinová Tereza, kdyby to četla, jistě by jí z toho bylo smutno, protože ona takhle dobrý vztah se Simonou očividně neměla.

„Mám tě ráda a kašli na všechny blbce, co si myslí, že se známe tři měsíce a navzájem se taháme do s*aček. Nesnáším blbé kecy a lži, co lidi tady vypouští a přejí nám shnít. Oni o nás neví ani jedno procento. Karma je zdarma. Máme v pi*i,“ rozčilovala se nejka Simony a uvedla vše na pravou míru. Snad novou Terezu nepotká podobná příhoda jako tu předešlou. A pokud ano, snad při ní Simona bude stát déle, než jak tomu bylo u Terezy H.

Související články

Další články