Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bývalá hvězda Ulice si ze sebe umí udělat legraci: Nenamalovanou Terezu Bebarovou v paruce byste nepoznali

Bývalá hvězda Ulice si ze sebe umí udělat legraci: Nenamalovanou Terezu Bebarovou v paruce byste nepoznali
Zdroj: Tereza Bebarová
+ Dalších 8 fotografií
ulice
Oblíbená herečka Tereza Bebarová (44) si ze sebe umí udělat srandu. Bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice má sociální sítě v malíčku a skrze ně baví svoje fanoušky. Ti byli zpočátku smutní, že Terezu již neuvidí v seriálu na Nově, ale na druhou stranu se na ni mohou těšit v show Peče celá země. Herečka se na Instagramu ukázala bez make-upu a s parukou. Poznali byste ji vůbec?

Jedna z nejoblíbenějších postav Ulice, představitelka Světlany Nyklové, Tereza Bebarová (44), v seriálu definitivně skončila. "Producenti jí vyčítali spolupráci na Peče celá země. Jde o úspěšný projekt a vadí jim, že v něm Tereza vystupuje," sdělil Blesk.cz zdroj blízký z natáčení seriálu.

Herečka si z toho ale nic nedělá a diváci ji dál budou vídat na obrazovkách České televize v úspěšném pokračování show Peče celá země. "Mně jako oficiální důvod konce v seriálu Ulice bylo řečeno, že si scenaristé už nadále nevědí s postavou Světlany rady a s tím už moc nenadělám," dodala k odchodu z Ulice samotná Bebarová.

Úspěšná herečka je velmi aktivní na sociálních sítích a umí si ze sebe dělat legraci. Nedávno si nasadila barevnou paruku, odlíčila se a svým výstupem pobavila spoustu příznivců. Tereza Bebarová to zkrátka se svými fanoušky umí. Poznali byste ji v paruce a bez líčidel?

Související články

Další články