Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá hvězda Ulice Sabina Rojková už není sama: Randí se zpěvákem Pavlem Calltou

Zdroj: archiv Sabiny Rojkové
+ Dalších 15 fotografií
nová láska
Půvabná herečka Sabina Rojková (22) je známá hlavně ze seriálu Ulice, ve kterém jednu dobu hrála. Sabina je nadaná a krásná herečka, ale až do této chvíle se jí příliš nedařilo v lásce. Jejím posledním přítelem byl Vincent Navrátil (22), se kterým se však po dvou letech rozešla. Nyní je ale znova zamilovaná, tentokrát do zpěváka a textaře Pavla Callty (30).

Bývalá hvězda seriálu Ulice Sabina Rojková prožívá jedno z nejkrásnějších období. Je zamilovaná až po uši a jejím novým přítelem je hudebník a textař Pavel Callta, který je o osm let starší než sympatická Sabina.

„Náš první trip, který vznikl spontánně den předem a bylo to skvělé. Mám rád tuhle fotku a hlavně tuhle úžasnou holku,“ vyznal se ze svých citů zpěvák na sociálních sítích. Posledním Sabininým partnerem byl Vincent Navrátil.

Vztah s Vincentem však skončil po dvou letech a podle Sabininých slov důvodem rozchodu bylo, že každý z nich chtěl trochu něco jiného a jejich cesty se jednoduše rozešly. Tak uvidíme, zda bude Pavel Callta ten pravý.

Související články

Další články