Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bývalá hvězda Ulice Míša Mauerová o výchově dětí: Přiznala se k fyzickým trestům

Bývalá hvězda Ulice Míša Mauerová o výchově dětí: Přiznala se k fyzickým trestům
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
výchova
Michaela Maurerová (40) se do pamětí lidí zapsala hlavně coby Digi z nekonečného seriálu Ulice. Herečka má dohromady tři děti se dvěma různými muži a netají se tím, že je to s malými rošťáky někdy hodně divoké. Před pár dny se na sociálních sítích rozpovídala na téma výchovy a jeden by řekl, že svým názorem kopla do vosího hnízda. Překvapivě s ní její fanoušci vesměs souhlasí. Sympatická Míša, která momentálně v Ulici nehraje, stojí zkrátka nohama na zemi a svůj názor se nebojí říct i přesto, že se všem zamlouvat rozhodně nebude.

Michaela Maurerová je trojnásobná maminka a o výchově dětí už něco ví. V roce 2012 si vzala za manžela podnikatele Milana Kožíška, kterému porodila dvojčata. Bohužel jejich vztah nevydržel a dvojice šla po pouhých třech letech od sebe.

V současné době je Míša opět šťastně zamilovaná a s novým partnerem má třetí dítě Emmu. Míša ovšem svoje soukromí bedlivě tají a identitu partnera nechce prozradit, ač se na jejích fotkách na sociálních sítích již párkrát objevil.

Oblíbená herečka z Ulice se s ničím moc nepáře. Před pár dny se rozpovídala na Instagramu na téma děti a výchova. Míša rozhodně nepatří mezi ty matky, které by s dětmi vedly dlouhé dialogy a filozofovaly nad určitým problémem.

Než pětiminutový monolog, tak je raději plácnu

"Ani u třetího dítěte jsem nerozšifrovala, neobjevila, nepochopila a nepronikla do tajemství tolik propagované liberální výchovy. Pořád mám pocit, že dělám spoustu věcí jako máma špatně. Moc křičím, nejsem důsledná, hodně rozmazluju, nemám trpělivost, jsem moc přísná, jsem málo přísná, moc animuju, málo osamostatňuju, jsem moc úzkostná," rozpovídala se maminka tří dětí.

"I já sama mám radši pevně dané mantinely a pravidla, ve kterých se pak můžu svobodně a bezpečně pohybovat, než prostor bez ohraničení, který ve mně spíš vyvolává úzkost. Jednoduše řečeno dítě, které opakovaně kope do matky a šermuje jí kusem větve před obličejem, aby tím ‚svobodně‘ vyjádřilo svůj názor nechuti odevzdat jí ten ostrý kus klacku, ve mně nevyvolává zrovna pocit, že bych s ním měla vést filosofickou debatu na téma ‚jeho a bezpečí ostatních‘, ale ten klacek mu prostě seberu a přinejmenším udělám ‚tytyty‘," vysvětluje Míša Maurerová a dodává: "Ano, jsou situace, kdy jsem svoje děti radši plácla přes zadek, místo abych k nim vedla pětiminutový monolog na téma, proč to či ono nesmí dělat."

Související články

Další články