Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bývalá hvězda Ulice hlásí návrat: Patricie Pagáčová prozradila, v jakém seriálu bude teď

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
novinka
Herečka Patricie Pagáčová (30), rozená Solaříková, strávila v seriálu Ulice dlouhá léta, divákům prakticky vyrůstala před očima a z dívky se měnila v ženu. Už před několika měsíci však v seriálu skončila a oznámila, že má v plánu věnovat se jiným projektům. Těm, kterým na obrazovkách chyběla, přinesla dobrou zprávu - znovu ji budou moci po večerech vídat, a to v úplně jiném prostředí, než na jaké byla zvyklá.

Odchod Patricie Pagáčové z Ulice, za svobodna Solaříkové, byl pro mnohé fanoušky velmi těžký, její postava Terezy Jordánové patřila mezi ty úplně nejoblíbenější a především v seriálu účinkovala od úplného začátku. Patricie však oznámila, že je čas jít dál a že se chce věnovat jiným projektům.

Poté, co Pagáčová moderovala show MasterChef, po ní nebylo moc vidu ani slechu. Nyní však oznámila, že se na obrazovky vrací. „Tak už vám to konečně můžu říct. Jsem novou posilou v seriálu Modrý kód Na obrazovce se na mě můžete těšit až někdy po Novém roce, ale já už pilně točím a moc mě to baví. Zatím vám můžu prozradit, že se jmenuji Laura a pořád se kolem mě motají nějací mlsní tygři,“ napsala Patricie k fotce z natáčení s Davidem Gránským a Ondřejem Rychlým

Jaké role se Patricie ujme, fanouškům zatím neprozradila. Je otázkou, zda se dočká stejné divácké přízně jako postava Terezy Jordánové v Ulici. Pokud v seriálu z herečky udělají doktorku, není pochyb o tom, že bude tou nejkrásnější.

Související články

Další články