Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Bývalá hvězda TV Nova David Vaníček zažívá nádherné období! S partnerem si přivezli dcery z USA. Kdo jim je porodil?

Zdroj: youtube.com, TV Nova
Bývalý moderátor nováckého magazínu Střepiny a mluvčí televize Prima David Vaníček má důvod k úsměvu. Spolu s partnerem Michalem mají doma vytoužené dcery, které si přivezli z USA. Porodila jim je náhradní matka. Nyní se oba rodiče o své pocity podělili s posluchači v otevřeném rozhovoru pro Český rozhlas.

Už když po boku Michaely Nové moderoval Střepiny, snil o krásné rodině. A to se mu nyní splnilo. Moderátor a novinář David Vaníček se zatím usmívá nad dokonalým rodinným štěstím, ale nyní také naplno propuknou všechny tatínkovské povinnosti a starosti! Spolu s partnerem Michalem totiž budou vychovávat dvě krásné holčičky, které si přivezli ze Spojených států. Registrovaným partnerům je porodila náhradní matka.

Dnes je holčičkám 11 měsíců a Michal s Davidem přiznávají, že cesta k nim byla velmi složitá a dlouhá. A také nešlo o levnou záležitost. O své životní štěstí se zamilovaný pár podělil s posluchači Českého rozhlasu. Dcery jim porodila náhradní matka v USA. Tam je celý proces podroben důkladné kontrole.

"Motivace naší náhradní matky byla čistě sociální, tedy skutečně někomu pomoci. Kdyby jí šlo o peníze, ve Spojených státech by se do tohoto programu ani nedostala. Jestli existují opravdu chtěné a plánované děti, jsou to ty naše," sdělili posluchačům šťastní rodiče.

Oba muži tvrdí, že jsou na rodičovskou roli dobře připraveni "Vše jsme konzultovali s psychology, jsme připraveni. Naši přátelé už takové zkušenosti mají a zatím se jim nestalo nic, co by se nedalo vyřešit dialogem," uvedli pro Český rozhlas.

Související články

Další články