Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Bývalá hvězda kapely Lunetic Martin Kocián opět šokuje! Na bednách prohrál pas i hodinky!

Martin Kocián má opět průser.
+ Další 4 fotografie
Bývalý feťák a alkoholik Martin Kocián je opět na rozcestí... Tentokrát si nevybral drogy, ale jinou závislost. Jakou?

Po nekonečných problémech s drogami a závislostí na alkoholu je z bývalého zpěváka skupiny Lunetic Martina Kociána (40) notorický gambler. V pravé poledne ho hned několik lidí v centru Mostu nachytalo při tom, jak naházel do automatu pět tisíc korun! Bohužel, ty nebyly jeho!

Martin si měl půjčit od jedné důvěřivé servírky (23) z herny, která byla nejdříve z osobního setkání se svým dětským idolem celá paf. Pak ale přišlo zklamání

„Zničil mi úplně můj dětský sen. Milovala jsem ho a vždy si přála se s ním setkat,“ řekla deníku Blesku zklamaná dívka.

Podle všeho z ní Martin během dvou hodin hraní na automatu postupně vytahal celých pět tisíc korun. Uvěřila mu prý vše, co nasliboval.

„Že prý večer jede na vystoupení na Slovensko a nechá mi tu klidně pas, abych mu půjčila další peníze. Vůbec mi nedošlo, že na Slovensko může na občanku,“ komentuje své napálení servírka.

V jednu chvíli prý vyhrál 1 500 Kč, ty servírce ještě vrátil, protože ho k tomu donutila. Pak se prý ještě jednou vrátil s padesátikorunou a zkoušel štěstí znovu. To mu však nevyšlo a musel jednat. Zamířil tedy pak do zastavárny, ale z ní se už do herny zpátky nevrátil. Poučí se už Martin Kocián a začne konečně žít řádným životem se svojí ženou a dětmi?

Mohlo by vás zajímat

Další články