Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bývalá feťačka Demi Lovato není ve formě: Předvedla kila navíc a podivného přítele

Bývalá feťačka Demi Lovato není ve formě: Předvedla kila navíc a podivného přítele
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
bez retuše
Zpěvačka Demi Lovato (27) to nemá v životě vůbec jednoduché. Po raketovém hereckém startu ji čekal pád na úplné dno. Demi je jednou z těch, které bohužel svět showbyznysu semlel natolik, že musela vyhledat odbornou péči, aby dokázala znova normálně fungovat. Nedávno se veřejně přiznala k časté konzumaci alkoholu, který míchala s drogami. Talentované zpěvačce se ale nedařilo v lásce. Několik nepodařených vztahů ji téměř srazilo na kolena. V současné době zpěvačka sice není ve formě, ale tvrdí, že je zamilovaná.

Cesta vzhůru a pád na dno

Zhruba před patnácti lety se začala malá Demi Lovato objevovat v seriálech na Disney Channel. V Americe se z ní během krátké doby stala hvězda obřích rozměrů. Z počátku to vypadalo, že má Demi všechno a každá holka chtěla být na jejím místě.

Lovato najednou měla všechno, co chtěla. Peníze a sláva jí otevřely cestu do velkého světa, na který ale ještě nebyla připravena. S přicházející pubertou začala mít problémy s anorexií a v jednu chvíli to s ní nevypadalo vůbec dobře.

To ale mnozí netušili, že to může být daleko horší. Před nedávnem se zpěvačka veřejně přiznala, že mixovala heroin a kokain s vodkou. Není tomu tak dávno, co se Demi předávkovala a skončila v nemocnici. Chybělo málo a mohla zemřít.

Demi musela vyhledat odbornou pomoc a brát prášky. Kvůli lékům má také pár kilo navíc a zatím se je marně snaží shodit. Nyní to aspoň vypadá, že v lásce má konečně štěstí.

Nový vztah

Přítelem bývalé narkomanky Demi Lovato je pětadvacetiletý model Austin Wilson. Pár se o radostnou novinku podělil prostřednictvím sociální sítě. Oba si na svůj instagramový profil přidali fotku, kde se k sobě tulí.

Oba mají v oblibě tetování, ale před nedávnem si procházeli stejnou bolestí. Přišli totiž o společného kamaráda, který se předávkoval a zemřel. Otázkou zůstává, zda je pro Demi Austin ten pravý, který ji dostane ze všech šlamastyk.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy