Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá dětská hvězda Michaela Kudláčková slaví 51 let: Od filmů utekla k tarotu

Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie
Kdo by si nepamatoval Barču Hrdinovou z televizního seriálu My všichni školou povinní. Její představitelka Michaela Kudláčková už dávno není malá holka a dnes slaví své 51. narozeniny. Herectví už před dlouhými lety pověsila na hřebík a dnes se i pracovně věnuje své největší vášni - ezoterice.

Bývalá dětská hvězda Michaela Kudláčková se narodila v Praze 21.8.1968 a svůj první herecký konkurz vyhrála už v šesti letech.Její první velkou rolí byla Veronika v televizní inscenaci Veronika, prostě Nika, po které se jí nabídky jen hrnuly. Nejvíce se však proslavila jako Barča Hrdinová v seriálu My všichni školou povinní, kde si ji diváci velmi oblíbili.

U herectví Michaela ale nevydržela a pověsila ho na hřebík už v roce 1985. Poté pracovala například jako novinářka, taxikářka, barmanka, sociální pracovnice a ilustrátorka. Nakonec se však vydala za svým srdcem a duší a rozhodla se, že se bude živit tím, co ji opravdu nejvíce baví a v čem vyniká.

Aktuálně je Michaela jednou z nejvyhledáva­nějších kartářek v Česku. Profesionálně se věnuje nejen výkladu karet a tvorbě horoskopů, ale nabízí i kurzy těm, kteří se v této oblasti chtějí něčemu přiučit. Konkrétně se zaměřuje na runové písmo a thovtův tarot. Poskytuje i individuální výklady a sestavuje horoskopy.

Související články

Další články