Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bývalá dětská hvězda je na dně. Amanda Bynes (37) propadla drogám, popálila i svého psa

Proměna Amandy Bynes.
Zdroj: profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY

Herečka Amanda Bynes, které je dnes 37 let, měla dobře rozjetou kariéru. Tu ale nezvládla ukočírovat a propadla až na společenské dno. Začala brát drogy a tropí jeden skandál za druhým. Jak píše web TMZ, naposledy se producírovala nahá po Los Angeles a skončila na psychiatrii.

Herečka a moderátorka Amanda Bynes bojuje sama se sebou. Už dávno není dětskou hvězdou, kterou čeští diváci znali především z filmů Co ta holka chce nebo Královna ročníků.

Skandály Amandy Bynes

Amanda Bynes bývala krásná dívka, která měla slušně rozjetou kariéru. Jenže svou slávu neunesla a poměrně brzy propadla alkoholu a drogám. Závislost nedokázala sama zvládnout a skončila na léčení.

V roce 2020 oznámila zásnuby s partnerem Paulem Michaelem, o chvíli později se ale rozešli, aby se pak dali zase dohromady. Mezitím na sociálních sítích oznámili, že čekají potomka, avšak tuto zprávu poté oba ze svých profilů zase smazali.

Amanda Bynes má na kontě řadu skandálů. Způsobila několik dopravních nehod, na zasahující policisty vyhodila z okna svého bytu vodní dýmku, pokusila se zapálit příjezdovou cestu a omylem popálila sebe i svého psa. Pak ji odvezli na psychiatrii.

Amanda Bynes nahá v Los Angeles

Bynes znovu propadla drogám. Nedávno byla dokonce spatřena, jak se zcela nahá producíruje po Los Angeles. Celou situaci popsal očitý svědek webu TMZ.

„Amanda Bynes chvilku cosi křičela na jedno z projíždějících aut a následně sama zavolala na linku 911,“ řekl svědek. Následně pro ni přijela policie a znovu putovala na psychiatrii.

Jak píše web Marca, Amanda už delší dobu není v kontaktu s nikým ze svých nejbližších a pravděpodobně žila několik dní na ulici.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy