Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bývalá bond girl se ukázala na veřejnosti: Fanoušci se ptají, co se stalo s jejím obličejem?

Bývalá bond girl se ukázala na veřejnosti: Fanoušci se ptají, co se stalo s jejím obličejem?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
smutný osud
Denise Richards (48) se po delší době opět ukázala na veřejnosti u příležitosti Monte Carlo TV Festivalu. Kdysi nádherná herečka a vyhledávaná modelka všechny přítomné trošku děsila svým nateklým obličejem. Mnozí se shodují na tom, že v horším stavu ještě Denise obličej neměla. Můžou za to plastiky, věk nebo následky vztahu s bouřlivákem Charliem Sheenem (53)?

Denise Richards byl dán do vínku obrovský talent a krása. Svých předností začala Denise využívat už v pubertě a v poměrně mladém věku nastartovala svoji kariéru modelky a herečky. Kolem roku 2000 byla na výsluní.

Nádherná blondýnka s dokonalými křivkami, které dostávaly do kolen miliony chlapů po celém světě. V 90. letech měla dobře rozjetou kariéru modelky, ale to Denise nestačilo. Toužila se stát herečkou, a proto začala navštěvovat herecké kurzy.

Postupem času na sebe začala upozorňovat drobnými rolemi v seriálech jako Ženatý se závazky, Melrose Place nebo Beverly Hills 90210 Do širokého povědomí lidí se dostala co by Bond girl v bondovce Jeden svět nestačí.

Potom se ale bezhlavě zamilovala do bouřliváka a věčného pařmena Charlieho Sheena. S ním žila v letech 2002-2006, ale rozhodně to nebylo nic jednoduchého. Nekončící večírky plné drog a nezdravý styl života zanechaly na krásné modelce a herečce dost velké šrámy.

V současné době nevypadá, že by prožívala jedno ze svých nejlepších období v životě, ale po několika letech strávených s Charliem se není ani čemu divit. Tak snad se dá herečka brzy dohromady a podobnou chybu už nikdy neudělá.

Související články

Další články