Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá Bond girl Denise Richards slaví 50: Život s Charlie Sheenem z ní udělal trosku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
smutný osud
Bývalá Bond girl a dříve jedna z nejkrásnějších hereček Denise Richards dnes na narozeninovém dortu sfoukne padesát svíček. Její kariéra byla na raketovém vzestupu, bohužel pouze do té doby, než jí do života vstoupil problémový herec Charlie Sheen (55), kvůli kterému si prošla peklem a její hvězda rapidně klesla.

Herečka a bývalá sexbomba Denise Richards dnes slaví 50 let. Už v dobách puberty měla našlápnuto na velmi slibnou a hvězdnou budoucnost. Její oslňující krása zaujala modelingové agentury, a tak v 16 letech rozjela kariéru modelky v San Diegu. Velmi se jí dařilo, tak se později odstěhovala do Los Angeles, kde navštěvovala herecké kurzy a postupně se začala objevovat na televizních obrazovkách.

Bond girl

Největší herecký boom odstartoval u krásné Denise v 90. letech. Zahrála si ve věhlasných filmech jako je Hvězdná pěchota nebo po boku Pierce Brosnana v bondovce Jeden svět nestačí, kde uhranula všechny obdivovatele a patřila mezi nejvyhledávanější světové hvězdy.

Hrůzný život s Charliem Sheenem

Její hvězdný vzestup ale postupně uvadal poté, co se seznámila s průšvihářem Charliem Sheenem, za kterého byla v letech 2002 až 2006 provdaná. Jejich vztah provázely večírky plné drog a alkoholu a na Denise se nepěkně podepsaly. Charlie Sheen se navíc nikdy netajil zálibou v návykových látkách, všemožných sexuálních praktikách a nepřetržitém střídání žen. V roce 2000 se svěřil pro Maxim, že spal s více než pěti tisíci ženami, není se tedy čemu divit, že ho to stálo zdraví a v roce 2015 potvrdil, že je HIV pozitivní.

Charliemu porodila Denise dva potomky, které navíc vychovávala s jeho dalšími dvěma dětmi, které mu porodila jeho drogově závislá expartnerka. Přestože se starala o čtyři děti, musela se Denise potýkat s Charlieho neustálými výkyvy nálad, nekončícími večírky a dokonce i s výhružkami smrtí. V roce 2005 se rozhodla, že vztah ukončí a požádala o rozvod. Charlie rozvod špatně snášel a házel všechny problémy na Denise, kterou dokonce osočoval, že je špatná matka.

Hořké časy s dobrým koncem

Hořké časy se na Denise nepěkně podepsaly a dlouhá léta vypadala jako chodící kostra bez chuti do života. Čas ovšem velkou část ran zahojil a na Denise se opět usmálo štěstí, našla lásku i klid po boku herce Aarona Phyperse, za kterého se v roce 2018 provdala. Denise se navíc netají tím, že HIV pozitivnímu Charliemu jeho chování odpustila, a tak se může částečně podílet na výchově dcer. Charlie se zase přiznal, že mu zákeřná nemoc otevřela oči a závislostí se již zbavil.

Související články

Další články