Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bývalá Bond girl Denise Richards na dně: Život s Charliem Sheenem z ní udělal stařenu

Bývalá Bond girl Denise Richards na dně: Život s Charliem Sheenem z ní udělal stařenu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
pád na dno
Herečka a bývalá Bond girl Denise Richards (49) příští rok oslaví už padesáté narozeniny. Spíše než stárnutí se na ní podepsaly roky, které strávila se svým bývalým partnerem, HIV pozitivním bouřlivákem Charliem Sheenem. Drogy, alkohol i večírky se na herečce projevily a dlouhou dobou se jí nedařilo nabrat síly a odrazit se ode dna.

Bývalá Bond girl Denise Richards započala svou hvězdnou kariéru už v brzkém věku jako modelka. Po nějaké době začala navštěvovat kurzy herectví, jejího nevšedního vzhledu si všimli hledači talentů a herečce se hrnula jedna filmová nabídka za druhou. Zářila ve filmech Hvězdná pěchota nebo Nebezpečné hry.

Bond girl

Jeden z největších úspěchů slavila, když si jí filmoví producenti vybrali jako Bond girl do filmu Jeden svět nestačí, kde excelovala po boku Pierce Brosnana

Z vrcholu na dno

Herečce hvězda stoupala až do doby, kdy se provdala za herce Charlieho Sheena, který se nikdy netajil svou zálibou v drogách, alkoholu a také ve všech možných sexuálních praktikách a častém střídání milenek. V roce 2000 se svěřil pro Maxim, že spal s více jak pěti tisíci ženami, což bylo před dvaceti lety. Není se tedy čemu divit, že ho to stálo zdraví.

Za herce byla Denise Richards provdaná čtyři roky, stihla mu porodit dvě dcery a dokonce měla v péči i jeho další dvě děti, které má Charlie s bývalou partnerkou, jež se v té době léčila z drogové závislosti.

Rozvod a následky

Denise jeho manýry, výhrůžky smrtí a nekončící večírky přestávala psychicky zvládat a čtyři roky po svatbě, v roce 2005, požádala o rozvod. Charlie byl velmi rozhořčen, vinu dokonce sváděl na Denise a dlouhá léta ji osočoval, že je špatná matka.

Na bývalé Bond girl se tyto hořké časy velmi podepsaly a Denise se proměnila k nepoznání. Ze sexy Bong girl se stala chodící kostra, která ztratila veškerý půvab.

Odraz ode dna a odpuštění HIV pozitivnímu Charliemu Sheenovi

HIV pozitivnímu Charliemu Sheenovi i přes jejich hořkou minulost nakonec odpustila. Nemoc mu prý otevřela oči a Charlie Sheen přestal se všemi závislostmi. A tak mu Denise občas svěří i jejich dvě dcery a je ráda, že mohou dostávat i otcovskou lásku.

I přes veškeré nepříjemné zážitky a lekce, které si Denise Richards zažila, se na ni usmálo štěstí. Po dlouhém vzpamatovávání se z toxického vztahu, si našla Denise nového partnera, za kterého je nyní šťastně vdaná a vypadá výborně. S hercem Aaronem Phypersem našla konečně klid.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy