Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Bývalá biatlonistka Eva Puskarčíková tajně porodila: Syn dostal jméno jako trojský princ

Biatlonistka Eva Puskarčíková.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Porod

Bývalá biatlonistka Eva Puskarčíková (33) se stala maminkou! Se svým italským partnerem Thomasem Bormolinim přivedla na svět chlapečka, který dostal velmi speciální jméno - podle řeckého prince. Novopečení rodiče si radostnou zprávu téměř týden nechávali pro sebe, nakonec se o ni podělili na sociálních sítích. Obdrželi stovky gratulací. 

Bývalá biatlonistka Eva Puskarčíková ukončila svou profesionální sportovní kariéru v roce 2022. „Toto rozhodnutí ve mně bobtná již delší dobu a cítím, že mé sportovní výkony mě již vnitřně nenaplňují a už není v mých silách týmu pomoci tak, jak bych si přála. Tímto bych se s vámi chtěla rozloučit. Ne teda navždy, doufám, ale po profesionální sportovní stránce ano,“ rozloučila se tehdy s fanoušky na sociálních sítích.

Kariéru pověsila na hřebík v jednatřiceti letech, kdy se nejspíše již pomalu připravovala na novou životní etapu - a ta přišla právě nyní. Stala se totiž maminkou!


Eva Puskarčíková porodila

Eva Puskarčíková společně s italským partnerem Thomasem Bormolinim přivítali na světě svého prvního potomka. Chlapeček, který dostal velmi speciální jméno, přišel na svět 16. 4. 2024 - zprávu se však novopečení rodiče rozhodli zveřejnit až dnes, chvíli si radostnou novinu nechávali pro sebe. "Tak jsem tady! O dva týdny dříve, 16.4. Ať si pomalu zvykají na překvápka a že odteď je vše podle mě. Jmenuji se Paride Bormolini, je mi sice necelý týden, ale už teď mohu říci, že mě to tu celkem ba," napsali novopečení rodiče pod snímek synovy ručičky.

Pod příspěvkem se ihned objevily stovky gratulací. A odkud vlastně jméno Paride pochází? Jedná se o jméno pocházející z řecké mytologie. Jde o variantu jména Paris, což byl trojský princ. Příběh praví, že ho natolik okouzlila nejkrásnější žena světa Helena, že ji unesl do Troje. To rozhněvalo jejího manžela Meneláa ze Sparty natolik, že rozpoutal válku.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy