Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bývalá baculka Adele hubne i v karanténě: Ztrácí se před očima

Bývalá baculka Adele hubne i v karanténě: Ztrácí se před očima
Zdroj: archiv Adele
+ Dalších 7 fotografií
proměna
Zpěvačce Adele (32), která bývala vždy kypřejších tvarů, se podařilo zhubnout neuvěřitelných 45 kilogramů. Bez nadsázky se z ní stal jiný člověk. Navzdory varováním odborníků, podle nichž je tak rapidní úbytek na váze nebezpečný, je očividné, že na své postavě nadále maká. Sama se pochlubila aktuálním snímkem, vypadá úchvatně!

Adele se ozvala fanouškům z karantény a zdá se, že je zase o pár kilogramů lehčí!

Zpěvačka nedávno oslavila 32. narozeniny a je vděčná za krásná blahopřání. "Děkuji vám za všechnu lásku k narozeninám. Doufám, že jste všichni v bezpečí a zdraví během těchto šílených časů. Ráda bych poděkovala všem, kteří stojí v první linii, a dalším pracovníkům, díky nimž jsme v bezpečí, zatímco oni riskují svoje životy. Jste opravdoví andělé," vzkázala zpěvačka na Instagramu.

Sama zpěvačka nedávno přiznala, že se jí podařilo zhubnout neskutečných 45 kilogramů. Docílila toho drastickou dietou. Pila především zelené džusy a 1000 kalorií denně byl naprostý strop.

Výživoví poradci však bijí v případě Adele na poplach. Taková radikální změna jídelníčku může být až zdraví nebezpečná. Tak snad to zpěvačka už nebude přehánět!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy