Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Být zlá mě baví: Herečka Bára Jánová ze Slunečné promluvila o roli mrchy Sylvy

Zdroj: TV Prima
+ Další 4 fotografie
exkluzivně
Oblíbený seriál Slunečná se stal srdeční záležitostí i pro mnoho herců, kteří v něm hrají. Nejinak tomu je i u herečky Báry Jánové (30), která ve Slunečné hraje sestru Evy Burešové - mrchu Sylvu. Jak se jí role hraje a co se musela kvůli ní naučit? To půvabná herečka prozradila exkluzivně pro eXtra.

Ve Slunečné hraje jednu z hlavních rolí. Sestra Týny Popelkové Sylva je ale úplně jiná než ostatní lidi na statku. Roli ziskuchtivé brunety, která je schopná si vymyslet i těhotenství, aby získala jistotu u bohatého milence, si Bára užívá.

Hrát mrchu je zábava

"Sylva se hraje dobře. Ze začátku jsem se toho bála, ale sedlo si to. Samozřejmě, že jsem moc ráda, že jsem součástí Slunečné, našla jsem tu spoustu přátel," přiznala Bára, která se mimo herectví věnuje i dramaturgii v divadle a produkci.

Seriál z prostředí statku představoval pro řadu herců výzvu. Stejně jako hlavní hrdinka Týna v podání Evy Burešové, i Bára se musela naučit jezdit na koni. Kromě toho přiznala, že se musela naučit být zlá. "Naštěstí jen v roli. Je zábavný hledat v sobě díky Sylvě nové charakterové stránky. Které naštěstí používám jen na place, po klapce," doplnila s úsměvem.

Na roli Sylvy si Bára nestěžuje. Stejně jako většině herců jí seriál přinesl do života spoustu hezkého.

Už dnes ve 20.15 na TV Prima se můžete podívat, jak se bude vyvíjet postava seriálové mrchy dál.

Související články

Další články