Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Byt v Ústí plný mrtvých a týraných zvířat: Majitel si myslí, že nic neprovedl

strašné
Policisté v Ústí objevili byt plný mrtvých a týraných zvířat. Rodina byt opustila a zanechala tam po sobě mnoho mazlíčků. Zvířata tam několik měsíců žila v šíleném nepořádku a vlastních výkalech. Podle tvrzení sousedů je bývalý nájemník chodil občas krmit.

Byt v Ústí policie objevila v strašlivém stavu. Byl plný mrtvých a polomrtvých zvířat, které tam zanechal bývalý nájemník. Ten se s partnerkou a dvěma dětmi odstěhoval zřejmě kvůli tomu, že jim na jaře skončila nájemní smlouva.

Zvířata tam žila na vlastní pěst několik měsíců. Podle sousedů je chodil jednou za dva týdny krmit. Když policie z bytu odvážela kočky, bylo jich tolik, že jim nejdříve musela zařídit náhradní péči. Policistům se podařilo bývalého nájemníka vypátrat. Je přesvědčen, že nic špatného neudělal.

Za dveřmi byl mrtvý mýval a v teráriích několik uhynulých plazů. „Já nevím, jak to může být možné. Můžu to doložit, že žrádlo, vodu dostávala,“ reagoval Karel Štěpař na otázku, jak je možné, že zvířata byla v takto zoufalém stavu.

Majitel bytu uvedl, že nájemníkům skončila smlouva už v květnu, ale oni ho nadále využívali. Mohou se do bytu kdykoliv vrátit a vystěhovat je může jen soud. Majitel dovnitř oficiálně nesmí. Byt je v natolik příšerném stavu, že by byla potřeba ho nechat odborně vyčistit. Je zamořený blechami.

Mohlo by vás zajímat

Další články