Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Byt v New Yorku, kde propařila několik let Britney Spears, je na prodej. Podívejte se, kde se děly ty největší orgie

Byt v New Yorku, kde propařila několik let Britney Spears, je na prodej. Podívejte se, kde se děly ty největší orgie
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Zdá se, že se z Britney opravdu stala domácí puťka a máma na plný úvazek. Prodává se totiž byt, ve kterém pořádala velké večírky a byla přímo v centru New Yorku. Ale teď dává přednost spíš předměstí, aby mohla v klidu vychovávat své dva syny. Koukněte se na luxusní byt na Manhattanu, kde bydlel i bouřlivák z Rolling Stones.

Rebelka Britney Spears (34) šla do sebe, a proto se asi i zbavuje všeho, co jí připomíná bouřlivé časy. Ke koupi je její luxusní byteček přímo v centru New Yorku, kde se musely dít věci. V letech 2002 - 2006 tu totiž zpěvačka bydlela a byly to doby, kdy pařila jak smyslů zbavená.

Jenže to už dávno není ta pařmenka, je to starostlivá máma dvou synů, tak se snaží, jak může. Nechce mít s bytem nic společného, aby jí to nepřipomínalo, jak vyváděla.

Radši žije v rodinném domě daleko od centra a nejenže se stará o své děti, ale hlavně ji to neláká prokalit noc. Taky je to i na její postavě poznat, konečně pořádně zhubla a je opět k nakousnutí

Jestli máte zbytečné desítky milionů, tak si můžete pořídit apartmán, kde nejen popová princezna žila, ale dokonce zde prožil i pár bouřlivých let kytarista Rolling Stones Keith Richards

Související články

Další články