Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Být Svatým otcem je pořádná řehole: Větry zase dávají papežovi pořádně zabrat!

Bůh větrů zase útočí na papeže!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie

Když jste papežem, tak nějak se od vás očekává hned několik věcí. Asi byste neměli za denního světla na vatikánském náměstí vraždit nemluvňata (to si dělejte v noci a u sebe v pokojíčku, kde na vás nikdo neuvidí), měli byste se čas od času modlit před plným náměstím věřících a tou třetí nejdůležitější věcí je, že musíte všude chodit v legračním a nepraktickém oblečení.

Všechny ty hábity jsou určitě dost pohodlné, což pochopí každý, kdo trošku vyrostl ze svých džínových kalhot, ale stačí, aby trochu zafoukalo, a už je problém. Měli ho všichni předchozí papeži a nakonec ho má i František.

Přitom se říkalo u předchozích papežů, že se jim těmi větry a hábity v obličeji Bůh snaží něco říct a pokárat je. Papež František je přitom ale považovaný za jednoho z nejlepších papežů minimálně za poslední století. Dokud na něj nepraskne to s tím pojídáním nemluvňat…

Jak je tedy prostě vidět, Bůh na vás sešle větry, i když jste jeho nejslavnějším propagátorem. Nebo Bůh neexistuje, ale to jsou dost kontroverzní myšlenky, do kterých se raději nebudeme pouštět.

Bůh neexistuje!

Související články

Další články