Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Být slavný není jednoduché! Demi Lovato požádal o autogram její gynekolog při prohlídce!

Zdroj: profimedia.cz
Demi Lovato (22) má za sebou léčebnu, diagnostikovali jí bipolární poruchu, byla závislá na drogách a také bulimička. Už nějakou tu chvíli vypadá, že se z toho definitivně dostala, přesto jí sláva dává občas docela zabrat.

Demi vyrůstala v Dallasu v Texasu. Kariéru začala stejně jako Selena Gomez v televizním seriálu Barney & Friends. A jak už to tak u dětských hvězd bývá, hráblo jí stejně jako většině ostatních.

V roce 2010 přerušila kariéru a nechala se zavřít do léčebny, což jí jen prospělo. Vrátila se zpět jako vyklidněná zpěvačka a textařka. Demi je hodně oblíbená především mezi teenagery a ne vždy je ze své slávy nadšená.

Teď se svěřila, že ji při prohlídce požádal její doktor gynekolog o autogram pro svoji dceru. Sice to nebylo úplně příjemné, ale mladá zpěvačka už je na bizarní situace celkem zvyklá

„Když jsem byla na laserovém odstranění ochlupení, stala se stejná věc. Byl tam člověk, který mi říkal: Můj ten a ten je váš obrovský fanoušek. Odpověděla jsem mu: No, teď mu můžete říct, že jste viděli moji vaginu,“ svěřila se Lovato.

Není to vždy jen o rozdávání úsměvů, co se dá dělat.

Související články

Další články