Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Být single není cool. Problém s navázáním partnerského vztahu řeší matky dětí, modelky i boháči

Být single není cool. Problém s navázáním partnerského vztahu řeší matky dětí, modelky i boháči
Zdroj: TLC
90 dní: Život o samotě

Víte, co má společného začínající modelka, bohatý manikér, dvě svobodné matky a jedna vdova? Všichni už delší čas marně hledají tu pravou lásku, se kterou by rádi strávili zbytek svého života. Zároveň jde však také o hlavní hrdiny americké reality show 90 dní: Život o samotě (The Single Life) detailně mapující právě jejich snažení. Její třetí řada má premiéru v sobotu 10. prosince ve 20 hodin na programu TLC.

Diváci uvidí šest nezadaných jedinců, kteří jsou po neúspěšných vztazích se zahraničními partnery odhodláni najít novou lásku. Řeší však přitom všemožné vztahové problémy od obav z potenciálních závazků přes vlezlé dohazovače až po všudypřítomné bývalé partnery a partnerky. O koho se jedná? 

Být single není cool. Problém s navázáním partnerského vztahu řeší matky dětí, modelky i boháči


Debbie, 69 let (Las Vegas, Nevada) – naposledy se objevila ve 2. sérii 90 dní: Život o samotě

Její poslední snaha najít životního partnera skončila propadákem. Devětašedesátiletá vdova Debbie se však předchozím neúspěchem nenechává rozhodit a stále věří, že se ještě jednou vdá. Pokračuje tak v hledání partnera, který ocení to, jaká je – zábavná, milující a dobrosrdečná žena. Vzhledem k tomu, že její vztah se synem Coltem je v troskách, potřebuje podporu milujícího partnera více než kdy jindy. 

Caesar, 49 let (Jacksonville, Severní Karolína) – naposledy se objevil ve 3. sérii seriálu 90 dní do svatby 

Padesátka je za rohem a u fanoušků reality show oblíbený manikér Caesar cítí, že čas na to, aby našel ženu svých snů, se nezadržitelně krátí. Požádá proto o pomoc profesionální dohazovačku z Kyjeva a je odhodlaný nezastavit se před ničím, dokud nenajde pravou lásku. Po předchozím neúspěšném pětiletém vztahu Caesar hledá ženu, která ho bude opravdu milovat, ne pouze jeho „peněženku“.

Natalie, 37 let (St. Petersburg, Florida) – naposledy se představila ve druhé sérii seriálu 90 dní: Život o samotě

Od chvíle, kdy opustila Michaela, hledá Natalie vysněnou lásku – muže, se kterým by mohla jednou konečně založit rodinu. Začínající modelka se přestěhovala na Floridu, kde se zamilovala do pohledného podnikatele, který shodou okolností vede modelingovou agenturu. Má to však jeden háček. Její současný partner už vlastní děti má, navíc s různými ženami. Zvládne tuto překážku Natálie překonat, nebo se ukáže, že jde o moc těžké břímě na to, aby ho unesla, a ocitne se kvůli tomu opět na začátku?

Veronica, 36 let (Charlotte, Severní Karolína) – naposledy uvedena v 90 dní: Hovory z ložnice

Po několika letech svobodného života hledá šestatřicetiletá Veronica nového partnera. Zatímco fanoušci reality show si zamilovali její ohnivou osobnost, potenciální nápadníci jen těžko přehlížejí fakt, že Veroničin bývalý snoubenec Tim je stále ve hře. Je totiž nejen jejím nejlepším přítelem, ale především otcem její dcery. Jako svobodná matka se Veronica snaží najít muže, jenž by přijal roli, kterou v jejím životě hraje bývalý přítel. Obává se však, že nakonec zůstane sama a společnost jí budou dělat jen její kočky. 

Být single není cool. Problém s navázáním partnerského vztahu řeší matky dětí, modelky i boháči


Tania, 32 let (Colchester, Connecticut) – naposledy se objevila v 5. sérii seriálu 90 dní: Šťastně až na věky

Tania vyměnila Connecticut za malebné pláže Aruby v naději, že se jí podaří vyléčit zlomené srdce. Stále se totiž vyrovnává s rozpadem manželství, který zapříčinil nezájem jejího partnera Syngina založit rodinu. Navzdory velkému zklamání je Tania, známá svou svobodomyslností, připravena vrátit svůj život do starých kolejí. Přitom rozhazuje sítě a ráda by poznala někoho, kdo jí pomůže zapomenout na bývalého partnera.

Tiffany, 30 let (Frederick, Maryland) – naposledy se objevila v 6. série seriálu 90dní: Šťastně až na věky

Po rozchodu s jihoafrickým manželem Ronaldem je Tiffany připravena začít znovu randit. Poté, co podstoupila operaci, která jí pomohla zhubnout, je navíc mnohem sebevědomější. Nová, vylepšená verze Tiffany 2.0 hledá především někoho, kdo bude mít rád její děti stejně jako ona. Přestože moc touží po novém románku, ukáže se, že rozchod s mužem, se kterým strávila posledních šest let života, je pro ni mnohem těžší, než čekala. 

Být single není cool. Problém s navázáním partnerského vztahu řeší matky dětí, modelky i boháči


90 dní: Život o samotě produkuje společnost Sharp Entertainment, součást Sony Picture Television, pro TLC.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy