Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Být single, a přesto si užívat sex? Žádný problém!

Mnoho lidí je single z přesvědčení. Ale musí se člověk kvůli tomu vzdát nutně i sexu? – Ne! Nyní existuje nová platforma pro známosti, se kterými můžete sdílet postel a nenuceně si užívat radosti ze sexu!

Single život si užívá stále více žen

Mnoho lidí si užívá život coby single plnými doušky. Když jde ale o sex a erotiku panuje ve společnosti stále ještě běžná představa klasického vztahu. Přitom je sex považován jako legitimní a společensky akceptovatelný pouze ve vztahu. Pro lidi žijící jako single to znamená, že aby si mohli vychutnat noc plnou vášně, musí se uvázat do „vztahu,“ aby neuráželi své okolí. Zato by se ale museli vzdát svého života jako single, což je však proti jejich přesvědčení.

Registrovat se můžete zdarma na www.thecasuallounge.cz

Nový životní trend

Co tedy dělat, když chce člověk coby single uspokojit své erotické fantazie a potřeby a přesto zůstat single? Nový životní trend, který spojuje lidi se stejnými zálibami, se nazývá casual dating – a to zcela nezávazně. Na této vedoucí casual dating platformě www.TheCasualLounge.cz hledají jak ženy, tak muži každého věku perfektní mix vztahu na jednu noc a dlouhodobého vztahu. Ten správný mix volnosti a závazků.

Sex bez zábran

Tento rok se na TheCascualLou­nge.cz registrovalo dokonce již více žen než mužů. To dokazuje, jak si právě ženy osvojily tuto svobodu a bez zábran si užívají sexu. „Právě já jako žena využívám tento portál aktivně, abych mohla bezstarostně a naplno prožívat své erotické fantazie,“ prozradila Eliška. Jsou to muži a ženy, kteří vědí, co chtějí: erotická dobrodružství bez závazků.

Další informace a přihlášení na: www.thecasuallounge.cz

Mohlo by vás zajímat

Další články