Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Byt porotce plný překvapení: Přemek Forejt z MasterChef žije v obležení kytek a bicích

Bydlení Přemka Forejta.
Zdroj: Archiv Přemka Forejta
+ Další 4 fotografie
jak bydlí?
Jeden z porotců kulinářské show MasterChef Česko Přemek Forejt (33) je sice na první pohled sympaťák, v pořadu ale dokáže soutěžící pěkně potrápit. Tento charismatický tatínek dcerky Stely je pro mnoho fanoušků tak trochu tajemný. O svém soukromí se příliš bavit nechce. V době karantény však natáčel video recepty ze své kuchyně, kam pozval na návštěvu televizi Nova. Jak to u Přemka doma vypadá?

I když jeho vyhlášená restaurace Entree je v Olomouci, Přemek žije v Brně. Jeho byt je už na první pohled moderní a vzdušný a nechybí samozřejmě plně vybavená a funkční kuchyně. Tam Přemek jakožto milovník vaření logicky tráví nejvíce času.

Kytky a hudební nástroje

I když oficiálně žije sám, střídavě s dcerou, v místnostech je plno živých květin. Do jedné takové nechal Přemek kameru také nahlédnout. Kromě kytek, které se podle svých slov "vždycky snaží zachránit", má v místnosti i bicí. "To jsem si teď půjčil, protože se chci na bicí učit, ale vůbec mi to nejde", přiznal porotce a ještě ukázal violoncello, ke kterému by se rád po letech vrátil. "Je hezký umět na hudební nástroj," vysvětlil.

Miluje nezdravá jídla

I když na to nevypadá, Přemek miluje obyčejná jídla jako smažený sýr nebo buřty. "Jsem milovník buřtů, rád je opékám a jím," prozradil při tom, co připravoval domácí kečup právě ke svým oblíbeným špekáčkům.

I když v životě vařil už pro více významných osobností, podle jeho slov je nejtěžší vařit pro jeho maminku. "To je pro mě taková největší celebrita," řekl s úsměvem.

Na Přemkův vzdušný brněnský byt se podívejte do naší galerie.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy