Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Být obrovská je sexy! Demi Lovato má opravdu krásné nohy

Tohle myslí vážně?
+ Dalších 7 fotografií
Americká herečka, skladatelka a zpěvačka Demi Lovato (25) se zřejmě rozhodla následovat svou kolegyni Selenu Gomez, která se zhroutila z posledních dvou rozchodů, zanedbává svůj vzhled a nekontrolovatelně kyne! Co ale trápí půvabnou brunetku Demi?

Populární americká zpěvačka Demi Lovato je obrovským talentem a její písně jsou mezi nejhranějšími v hitparádách. To ale zřejmě není klíč ke štěstí: Demi Lovato se několik let potýkala s poruchou příjmu potravy a následovném přejídáním.

Jak sama zpěvačka tvrdí, již pár let je z toho venku a nerada na tyhle časy vzpomíná. Rozhodla se momentálně řídit novým trendem, který frčí necelý rok jak u nás, tak i v zahraničí. Čím větší jsi holka, tím lépe, což momentálně aplikuje sama na sobě i Selena Gomez.

Bývalá anorektička tak prohlásila, že je vlastně šťastná v obrovském těle a jako všechny jí podobné tvrdí, že se miluje taková, jaká je. Není nic špatného na tom, když je člověk sám se sebou vyrovnaný a má rád sebe a své tělo, ale tento zvrácený trend podporovat mladé lidi v obezitě již hraničí se zdravým rozumem.

Nakonec podívejte se sami, jak dnes vypadá Demi Lovato, kdysi půvabná dívka se zlatem v hrdle. Jen před pár dny vystoupila v Londýně a kromě obrovských stehen a zadku předvedla i vyzývavé kostýmy, které z ní dělaly něco gigantického!

Mohlo by vás zajímat

Další články