Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Být normální dlouho nezvládla: Miley Cyrus lezou z latexu špeky a mimiku má jako po obrně

Miley Cyrus není v dobré formě.
+ Dalších 46 fotografií
Svá nejdivočejší léta má dávno za sebou, přesto se Miley Cyrus (25) čas od času ráda utrhne ze řetězu. Tentokrát nedošlo na sahání do rozkroku, ale stejně zpěvačka předvedla, že majitelkou dobrého vkusu rozhodně není.

Od doby, kdy si pravidelně sahala do rozkroku a předváděla soulož na pódiu urazila Miley Cyrus dlouhou cestu. Záchvěvy nevkusu zpěvačkou, která začínala v dětských pořadech, ale lomcují i nadále.

Její nedávné vystoupení v rockovém klubu je nezlomným důkazem, že Liam Hemsworth (28) by si svou milou měl lépe vychovat. Miley se totiž navlékla do latexových kalhot, z nichž jí přetékaly tukové zásoby. Tohle by si hvězda její velikosti neměla dovolit!

Zpěvaččiny pohyby včetně mimiky se navíc spíš než na koncert hodily na besídku v domě pro postižené obrnou. Všimli si toho i někteří fanoušci, kteří volají po tom, aby se nad sebou Miley zamyslela. Radost z toho, že už je z ní zase normální holka nikomu moc dlouho nevydržela.

Mohlo by vás zajímat

Další články