Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Být miliardářské dítě Andreje Babiše je vážně makačka! Princezna Vivien Babišová to umí roztočit

Tátova malá holčička.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Být dítětem slavného otce není nikdy lehká záležitost. Své o tom ví i dcera ministra financí Andreje Babiše. Vivien Babišová je mladá slečna, která se skoro na chlup podobá svému otci. Jako každá mladá slečna, i ona má své potřeby a koníčky.

Miliardářské děti v Česku milují jezdectví. A to není zrovna levný koníček. Tomu věřte. Jen pořádný parkurový kůň stojí kolem čtvrt miliónu korun (nejlevnější). A to jsou ještě ceny z našich českých hřebčínů.

Jenomže Vivien je dcera mocného muže, kterého každý nemá zrovna v lásce. A proto se její náklady o to víc zvyšují. Když si mladá školačka chce například vyjet na vyjížďku se svým koněm ven, musí ji doprovázet dva bodyguardi, tři koně a jeden fotograf.

Ale abychom vás jen nevytáčeli, našli jsme pro vás vtipnou fotku z archivu rodiny Babišů. Na ní je malá Vivien sedící na poníkovi se svým tátou Andrejem Babišem (62). Vivien: „Měla jsem asi tak sedm panáků a už to začínám na sobě cítit…“ Andrej: „Do prXXXX, co se to tu děje?!” komentovala Vivien svoji fotku. Musíme konstatovat, že u Babišů je o srandu postaráno.

No řekněte sami. Není to ale makačka, být mladým prominentem?!

Související články

Další články