Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Být miliardářské dítě Andreje Babiše je vážně makačka! Princezna Vivien Babišová to umí roztočit

Tátova malá holčička.
+ dalších 22 fotografií
Být dítětem slavného otce není nikdy lehká záležitost. Své o tom ví i dcera ministra financí Andreje Babiše. Vivien Babišová je mladá slečna, která se skoro na chlup podobá svému otci. Jako každá mladá slečna, i ona má své potřeby a koníčky.

Miliardářské děti v Česku milují jezdectví. A to není zrovna levný koníček. Tomu věřte. Jen pořádný parkurový kůň stojí kolem čtvrt miliónu korun (nejlevnější). A to jsou ještě ceny z našich českých hřebčínů.

Jenomže Vivien je dcera mocného muže, kterého každý nemá zrovna v lásce. A proto se její náklady o to víc zvyšují. Když si mladá školačka chce například vyjet na vyjížďku se svým koněm ven, musí ji doprovázet dva bodyguardi, tři koně a jeden fotograf.

Ale abychom vás jen nevytáčeli, našli jsme pro vás vtipnou fotku z archivu rodiny Babišů. Na ní je malá Vivien sedící na poníkovi se svým tátou Andrejem Babišem (62). Vivien: „Měla jsem asi tak sedm panáků a už to začínám na sobě cítit…“ Andrej: „Do prXXXX, co se to tu děje?!” komentovala Vivien svoji fotku. Musíme konstatovat, že u Babišů je o srandu postaráno.

No řekněte sami. Není to ale makačka, být mladým prominentem?!

Mohlo by vás zajímat

Další články