Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Být miliardářské dítě Andreje Babiše je pěkná makačka! Koho přivedla domů jeho Vivien?

Andrej mladého Rusa Vivien schválil…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 26 fotografií
Mladá dcera ministra financí Andreje Babiše v tom pěkně lítá. Do čeho se tahle holka pustila tentokrát?

Být miliardářským dítkem je někdy pěkná fuška. Jasně, máte sice tatínka, který vám všechno bez keců zaplatí, ale co s láskou? Nikdy si nemůžete být 100% jisti, zda ten či onen je s vámi díky doopravdické lásce…

Mladší dcera Andreje Babiše (62), Vivien Babišová, je jedna z mála mladých dívek, která si na svůj mladý věk vydělá slušný balík, a to i mimo pravidelné kapesné, které dostane od mamky Moniky. Je totiž jednou ze spolumajitelů Čapího hnízda, restaurace v Cannes a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Ale o tom někdy jindy.

Tahle holčička je v obličeji dokonalou kopií svého otce. Zda se to dívence hodí, nevíme a vlastně raději ani vědět nechceme. Ale i přes svůj nos, který má u nás v Čechách snad už jen herečka Simona Babčáková (44), si našla Vivien kluka!

Jejím přítelem už není italský mladík, jehož otec pracoval na ambasádě. Dnes Vivien chodí s mladým Rusem, který se jmenuje Ilja Isupov. Andrej Babiš má celkově s Východem dobré vztahy, a tak není divu, že takový vztah své dcerušce schválil.

Podle našich informací jde o mladíka z velmi bohaté a vlivné rodiny. Část jeho rodiny dokonce vlastní několik nemovitostí v Karlových Varech, kde se mladý pár nebál zapózovat při vřelé líbačce. K líbací fotografii Vivien napsala „Můj svět“. Tak uvidíme, zda se holka dostane na ten Oxford.

Související články

Další články