Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Byt Lukáše Rosola je na prodej: V přepychu za miliony se skrýval před Ochotskou

Byt Lukáše Rosola je na prodej: V přepychu za miliony se skrýval před Ochotskou
Zdroj: Profimedia.cz / RE/MAX
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Byt v pražské Libni, v němž se Lukáš Rosol (35) ukrýval po rozchodu s Michaelou Ochotskou (35), je na prodej. Po rozpadu manželství se přestěhoval právě tam. V době, kdy byt koupil Rosolův nevlastní bratr David Bauer, byla jeho hodnota 8 milionů korun. Nyní je na trhu za 12 a půl milionu korun.

Byt v novostavbě domu v Praze - Libni, jen pár kroků od stanice metra Palmovka, byl úkrytem Lukáše Rosola před Michaelou Ochotskou v době, kdy se jejich manželství definitivně rozpadalo. Tenistovi byt nikdy nepatřil, byl totiž napsán na jeho nevlastního bratra, hokejistu Davida Bauera.

Podle webu Blesk.cz Bauer byt koupil v roce 2016 za 8 milionů korun. Jeho cena od té doby výrazně stoupla a nyní je byt ve třetím patře o výměře 113 m2 s komorou, dvěma balkony a dvěma koupelnami na trhu za 12 a půl milionu korun.

Důvod prodeje

Rosol a jeho manželka Petra Rosolová (26) byt opouštějí zřejmě proto, že hodlají bydlet ve více rodinném prostředí. „Už si podle toho začínám skládat úplně jinak všechny ty své životní priority. Věřím, že to bude během dvou tří let. Moc se těším na nové přírůstky do rodiny,“ řekl tenista TopStaru krátce poté, co si se svou milou pořídil štěně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy