Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Byly v tom peníze? 5 důvodů, proč šel Matěj Stropnický do Výměny manželek

Byly v tom peníze? 5 důvodů, proč šel Matěj Stropnický do Výměny manželek
Zdroj: Se souhlasem M. Stropnického
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
TELEVIZE
Středeční epizoda populární novácké reality show Výměna manželek, jíž se zúčastnil politik Matěj Stropnický se svým přítelem Danielem Krejčíkem, vyvolala obrovskou vlnu pozitivních reakcí. Stropnický po odvysílání epizody na svém Facebooku zveřejnil pět důvodů, proč do pořadu s partnerem šli.

Politik, novinář a herec Matěj Stropnický (37) se se svým partnerem Danielem Krejčíkem přihlásili do velmi sledovaného pořadu Výměna manželek. Za Stropnickým na zámek v Osečanech, kde s přítelem žijí, přijela Martina. A partner Daniel zase vyrazil do panelákového bytu v Jablonci nad Nisou, kde ho přivítal Pavel a šest dětí.

Matěj Stropnický se po odvysílání epizody ke své účasti v reality show vyjádřil na Facebooku "Uff, tak je to za námi. Výměna 'manželek'," začíná rozsáhlý příspěvek. "Když nás z televize oslovili, měsíc jsme se o tom bavili a závěr jsme furt měnili," popisuje Stropnický s tím, že nakonec je s partnerem přesvědčilo pět důvodů.

5 důvodů, proč šel Matěj Stropnický do Výměny manželek

  • Partnery přimělo heslo: Ven z bubliny. "To byl jeden z důvodů, i proč jsme se přestěhovali na ves, prostě život má bejt pestrej, čím různější lidi člověk potká, tím ho víc žije a taky třeba líp pochopí jejich životy, a tím i názory," uvádí Stropnický na svých sociálních sítích jeden z důvodů.
  • Dalším důvodem byly peníze. "Živit tenhle barák není žádná bžunda a musíme do léta sehnat čtyři miliony na střechu," uvádí Stropnický s tím, že už zvládl 800 tisíc a zbývá mu tak 3,2 milionu korun.
  • "Řekli jsme si, že zkusíme svoji účast pojmout trochu jinak, než je v pořadu zvykem, brát prostě tu druhou rodinu jako návštěvu, jako přátele a zkusit je poznat a vyjít se všemi dobře," konstatuje Stropnický a dodává, že nechtěli řešit hlouposti, protože s partnerem taktéž nejsou dokonalí. "A oni, u mě Martina Vrabcová, to měli taky tak, debaty s ní byly tudíž fajn a zajímavé, ona sama je statečná, silná ženská, která hodně obětuje svojí rodině a vydrží všechno, ale strašně mě potěšilo, když pak nakonec řekla: 'Jsem ráda, že jsem chvíli nebyla jenom máma, ale znovu taky i Martina,' to jí moc přeju, aby si udržela."
  • Stropnický chtěl, aby si jeho přítel, který vyrazil k Pavlovi a jeho šesti dětem, vyzkoušel, jaké to je starat se o děti. "Sám je jedináček, děti by moc chtěl a trochu jsem doufal, že změní názor – jenomže on to setsakramentsky dobře zvládnul a názor nezměnil, šest dětí prý není potřeba, ale tři klíďo."
  • Poslední důvod Stropnickému došel až těsně před tím, než k němu dorazila jeho "vyměněná manželka" Martina. "Šel jsem hustou vánicí a myslel na to, jak se nám kamarádi a internety budou posmívat, že jdem do reality show, kterou sleduje milion lidí," popisuje Stropnický své obavy. "Jenomže mně došlo, že kdo chce v politice hájit obyčejný lidi, a to já navzdory všemu prostě chci, nesmí pohrdat jejich zábavou," uzavřel příspěvek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy