Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Byly tam dvě čárky, rozpovídal se Limberský: David se stane potřetí tátou

Byly tam dvě čárky, rozpovídal se Limberský: David se stane potřetí tátou
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
radost
Nejdříve svatba, potom dítě. Toho se drželi manželé Limberští, kteří si na konci května loňského roku řekli své ANO. A teď přišla informace o další radostné události této zamilované dvojice. Lenka Limberská je podle všeho těhotná, což potvrdil sám plzeňský záložník.

Limberský už má z předchozího vztahu dvě děti, nebude to pro něho tedy žádná novinka. Zato pro manželku Lenku se jedná o první těhotenství, a tak pochopitelně nechce nic zakřiknout. Limberský radostnou novinu potvrdil, ale zároveň také přiznal počáteční obavy.

„Ano, je to pravda. Manželka si dělala test a byly tam dvě čárky. Ale nechceme to zakřiknout, je teprve na začátku těhotenství a musí podstoupit řadu vyšetření,“ prozradil fotbalista webu Expres a dodal, že se těší na další životní etapu.

I když má hráč plzeňské Viktorie s bývalou přítelkyní Míšou dvě děti, o ruku ji nikdy nepožádal. Možnost nosit příjmení Limberská dostala až modelka Lenka, za svobodna Olbertová. S tou začal fotbalista randit, až když odešel od rodiny a začal si užívat přítomnost modelek a missek. Spekulovalo se, že chodí s Dominikou Mesárošovou, nakonec ale zakotvil u krásné finalistky Miss Praděd.

Budoucí mamince přejeme hlavně zdraví!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy