„Dnešní výkon nenasvědčoval tomu, abych mohl postoupit. Samozřejmě mě to mrzí. Myslel jsem, že mám na to, ale porota rozhodla,“ říká mladý talent Ladislav Angyal (17) do kamery poté, co jeho zpěv porota zkritizuje.

Jenže nemusí být všechno, jak na první pohled vypadá. Důvěryhodný zdroj ze zákulisí letošní řady SuperStar nám sice prozradil, že nedělní kolo bude pro Lacka ze slovenského Komárna posledním, ale jedna věc nasvědčuje opak.

Laci se dokonce na kameru rozbrečel. Pochází totiž z chudých poměrů a s maminkou nemají v bytě ani základní nábytek, a tak kvůli obří touze uspět ve velkém světě šoubyznysu neudržel emoce na uzdě. „Mám pro tebe dobrou zprávu. Tvoje pěvecká kariéra bude pokračovat, ale ne v této soutěži,“ snažila se mu Katarína Knechtová (37) citlivě oznámit verdikt, ale nestačilo to.

Za oponou populární pěvecké soutěže se šušká o tom, že porota na poslední chvíli Lackovi udělí divokou kartu. To by znamenalo, že postoupí do semifinálových kol a ještě bude moct dokázat, že na to má. Proč by jinak televize Nova pouštěla ven, že Lacko končí, a nenechala si zprávu o vyhazovu miláčka Česka i Slovenska až do samotného televizního vysílání?

Vypadá to, že nedělní pokračování SuperStar přinese daleko větší šok. A tím by mohla být právě divoká karta.