Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Byly její vnady dílem vycpávek? Anna Kadeřávková ukázala překvapivě zmenšená ňadra!

Co se jí to stalo s hrudní výbavičkou?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 49 fotografií
Anna Kadeřávková (20) platí za jednu z nejvíc sexy mladých hereček. Teď si však pověst bezchybné kočičky značně pošramotila. Pochlubila se totiž fotografií, která zachycuje její dekolt z výšky. A ani zdaleka to není pohled, na jaký jsme bývali u hvězdy Ulice zvyklí!

Herečka Anička Kadeřávková (20) možná sama na sebe práskla, že v minulosti na fotkách zásadně podváděla. Na nejnovější fotce totiž dala nahlédnout do svého dekoltu, který teď připomíná propíchnutou pneumatiku.

Sama si navíc postěžovala, že má malá prsa. A je z toho trošku smutná. „Jedny čokoládový trojky, prosím. Když se teda teď ty malý prsa nenosí… I když, co je malý, to je hezký, mi vždycky všichni říkali. Tak já nevím teda. Tak já si ty svoje možná nechám,“ napsala Anička k fotce na Instagramu.

V minulosti to tak přitom nebylo a Kadeřávková si na své tělo nikdy nestěžovala. To ostatně všichni považovali za dokonalé. Jenže teď se zdá, že Anička bujné vnady možná nikdy neměla. Vycpávala si snad na žhavých fotkách podprsenku? To je otázka, na kterou umí odpovědět pouze sama herečka. Co si myslíte vy?

Související články

Další články