Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Byly doby, kdy Jasmina Alagič vypadala jako vyhublá ovce s trvalou: Takhle by ses Rytmusovi nelíbila!

Líbí se vám?
+ Dalších 92 fotografií
Jasmina Alagič (28) a Rytmus (41) jsou momentálně nejdiskutovanějším párem Česka a Slovenska. Co se týče Rytmuse, tak ten je na to poměrně zvyklý, ale Jasmina je v tomto ohledu nováčkem. Ještě nedávno o ní prakticky nikdo nevěděl a v současné době jí je všude plno. Proto není divu, že na ni vylézají různé kuriózní informace. Třeba to, jak vypadala dřív.

Rytmus je až po uši zamilovaný do své nové lásky Jasminy Alagič. Pohledná Jasmina se dostala do podvědomí českých diváků coby moderátorka SuperStar 2018. Lidé si ji okamžitě oblíbili. Kromě toho, že je nádherná, tak působí velmi inteligentně a pokorně.

A to se v dnešní době počítá. Kromě SuperStar ji jednoznačně proslavil velmi čerstvý vztah právě s Rytmusem. Zatímco u Jasminy se na sociálních sítích Rytmus neobjevuje vůbec, tak samotný rapper se svojí láskou k Jasmině pyšní neustále.

Byly ale doby, kdy by si drsňácký Rytmus rozkošné modelky patrně nevšiml. V roce 2009 to byla béčková moderátorka, která neoplývala ani z poloviny takovou krásou jako nyní. Vypadala spíše jako vyhublá ovce s trvalou. Posuďte v galerii sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články