Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dluhy ve výši 3, 5 milionu jako důvod k sebevraždě! David Bystroň dlužil všude, kam se podíval!

Vzal si život kvůli financím?
Zdroj: Profimedia
Fotbalista David Bystroň v pátek spáchal sebevraždu ve svém bytě ve Švýcarsku. Oběsil se a na rozloučenou nechal dopis, ve kterém byly podle spekulací uvedeny osobní důvody. Hned se ale začalo předpokládat, že skutečné důvody byly ty finanční. To se nyní začíná potvrzovat.

Bystroň byl zadlužen od sklepa až po půdu. Dům, ve kterém žili s ženou Kamilou byl dokonce v insolvenci a Bystroň dlužil doslova kam se podíval. Pár měl nezaplacené pohledávky i co se menších částek týče. Například za nesplacené účty za telefon, energie či dluhy na daních. Celková výše jeho dluhů má být 3, 5 milionu korun. Informaci přinesl Blesk.cz.

Příčinou jeho úpadku byl pravděpodobně dopingový skandál z roku 2011, který ho připravil o honorář dva miliony za Ligu mistrů. Ty mu měly být vyplaceny, ale neobdržel je, protože sám způsobil dopingem mnohem větší škody, které na něm nebyly vymáhány.

Od těch dob se mu finančně moc nedařilo a další rána přišla, když se v roce 2013 pokoušel o návrat do Plzně, ale nefunkční koleno mu to nedovolilo. Přišel o honorář asi tří milionů. A to už se pravděpodobně topil v dluzích, které se podle všeho jen navyšovaly.

Podle insolvenčního protokolu byl Bystroň jedinou výdělečnou jednotkou domácnosti, a tak není divu, že když byl indisponován, zbankrotoval. S manželkou Kamilou byl od střední školy, v posledních letech však žili odděleně a Bystroň měl údajně novou přítelkyni. Rozvedeni však nebyli. Je pravděpodobné, že dluhy padnou na hlavu jeho ženy Kamily. Sebevraždou tedy, ať už za ní stálo cokoliv, nic nevyřešil.

Související články

Další články