Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bylo to vyčerpávající: Biser Arichtev přiznal krizi s Veronikou

Zdroj: Showpix.cz
+ Další 4 fotografie
těžké období
Ač to na první pohled vypadá, že režisér Biser Arichtev (44) prožívá s jeho manželkou, herečkou Veronikou Arichtevou (34), se kterou má syna, pouze šťastný život bez strastí a starostí, tak je tenhle názor zcela mimo. Uznávaný tvůrce Kukaček a seriálu Vyprávěj přiznal, že s Veronikou prošli těžkou vztahovou krizí, kdy stačilo málo a jejich vztahu by byl konec.

Mezi Veronikou Arichtevou a jejím manželem, režisérem Biserem Arichtevem je desetiletý věkový rozdíl. Ani ten je však neodradil od sňatku, který se konal rok po jejich seznámení a po nějaké době se jim narodil i syn Luka Christo.

Náročná vztahová krize

Ač to tak na první pohled vypadá, tak jejich vztah nebyl ani zdaleka pouze procházkou růžovým sadem. Tvůrce Kukaček nebo seriálu Vyprávěj Arichtev pro magazín Téma přiznal, že si prošli s Veronikou pořádnou krizí. „Asi po dvou letech vztahu jsme si prošli krizí. Málem jsme se rozešli,“ svěřil se s tím, že pro něj bylo velmi těžké sžít se s tím, že Veronika pracuje téměř nonstop z telefonu a velkou část jejich soukromí sdílí na sociálních sítích.

Obzvlášť těžké období prožili v době, kdy se Veronika účastnila taneční show StarDance. „Bylo to velmi vyčerpávající,“ svěřil se Biser. S Veronikou ale krizi úspěšně ustáli a jejich vztah má nyní silnější pouto. „Nevzdali jsme to a ve finále nás to spíš posílilo. Dneska jsme za tu krizi rádi, protože nás posunula ve vnímání sebe navzájem,“ dodal.

Související články

Další články