Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bylo to hodně bolestivé, vzpomíná playmate Petra: Konečně prozradila DETAILY toho, co jí doktoři PROVEDLI S PIPINOU!

Chudák Petra.
Zdroj: Profimedia, TV Nova, Facebook
+ Dalších 130 fotografií
Nejeden účastník Robinsonova ostrova měl během natáčení zdravotní potíže. Hladovka, vedra, nedostatek hygieny a dehydratace se podepsaly na každém. Nejvíc to odnesla vnadná playmate Petra, která skončila v nemocnici.

Totální kolaps a rychlý převoz do nemocnice. Cesta lodí i vrtulníkem. Petra už viděla andělíčky a bylo jí vážně hodně zle. Prý jí nebylo dobře už delší dobu, ale nechtěla, aby si ostatní mysleli, že se vymlouvá nebo je slabá. Za všechno nakonec mohla velmi vážná infekce močových cest. Ale než to lékaři zjistili, byl to děs.

Petra podstoupila sérii vyšetření a nejdříve si mysleli, že se jedná o reakci na kousnutí hmyzem. Nakonec se přišlo na to, že měla vážné problémy s močovými cestami. Vyšetření bylo dlouhé a nepříjemné. Celá situace byla ztížena tím, že Petra se domluvila anglicky jenom rukama, nohama.

A to nejhorší mělo teprve přijít. Doktoři se motali kolem její „pipiny“, jak říká. „To byl ten nejhorší zážitek. Byla jsem na práškách, neměla jsem chuť k jídlu, nemohla jsem z lůžka a ani na toaletu! Měla jsem v pipině hadičku,“ svěřila se vnadná soutěžící, která minulý týden ze soutěže vypadla.

A co hůř! Hadičku se sestřičkám podařilo „do pipiny“ zavést až na třetí pokus a prý to pekelně bolelo.

Související články

Další články