Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bylo mu jedno, že má vedle sebe Koblížkovou: Mareš i tak mohl na své bývalce Kociánové oči nechat!

Kociánová byla pro něj jako magnet.
+ Další 3 fotografie
Oblíbený moderátor Leoš Mareš si během galavečera Elite Model Look mohl zblízka prohlédnout svoji bývalou přítelkyni Michaelu Kociánovou. Bylo vidět, že mu tento pohled není vůbec lhostejný, ba naopak!

Včerejší finálový večer Elite Model Look si nenechala ujít řada českých celebrit. Leoš Mareš (40) byl jednou z nich. Uznávaný moderátor si užíval mola plného modelek společně se svou současnou přítelkyní Monikou Koblížkovou (34). K té se po celý večer tulil a bylo vidět, že jim je společně dobře.

Jenže pak se na molu objevila jeho bývalá přítelkyně, modelka Michaela Kociánová (27) a Leoš okamžitě zbystřil. Bylo vidět, jak si s oblibou svoji bývalku prohlíží a blaženě se usmívá. Vypadal hodně pyšně a měl také proč. Takovouhle kočičku v posteli neměl jen tak někdo.

Od jejich rozchodu ale uplynulo již pět let. Úspěšná slovenská modelka aktuálně žije úplně jiný život. Britský podnikatel Arran Yentob se o její spokojenost stará určitě minimálně stejně dobře. Leoš ale má také svou paní a po jejím boku určitě nestrádá…

Mohlo by vás zajímat

Další články