Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Bylo by hezké, kdyby se Češi konečně přestali koupat s mrtvolami!

Tropické počasí s sebou přinese další hromadu bizarností, které národ
šikulů vymyslí. Na některé by ale mohl zapomenout. Například na to, že
mu nevadí mrtví lidé plavající nafouknutým bříškem nahoru ve stejném
bazénu.
+ Další fotografie
Čekají nás tropické teploty. V takových případech je hodně lidem špatně. Na denním pořádku jsou úpaly, nedodržení pitného režimu, omdlívání. Je to pochopitelné, kdo by řekl, že když je 30 ve stínu, je potřeba se občas zchladit či pořádně napít. A kromě toho, že bude polovina národa překvapená, že z vedra může skončit ve špitále, také někteří lidé umřou.

Je to smutné, ale je to tak. Extrémní teploty ať na jednu, či druhou stranu s sebou prostě nesou oběti. Jako pozitivní můžeme brát, že vysoké teploty nedělají dobře ani budoucím matkám a rodí jako o závod, takže příbytek novorozeňat značně převýší úbytek obyvatelstva způsobený vedrem.

Kromě toho, že bych si samozřejmě přála, aby lidé zvýšili svůj příjem tekutin, zůstávali ve stínu, nepřepínali se a celkově minimalizovali činnosti, které by jim mohly zapříčinit zdravotní problémy, tak by mne ještě mnohonásobně víc potěšilo, aby byl zapomenut nový trend, který se nám toto léto rozmohl na českých rybnících, jezerech a koupalištích. Koupání s mrtvolami.

Prvenství drží Otrokovice, které se proslavily tím, že se lidé pokojně koupali s mrtvolou bezdomovce, která ležela ve vodě krásných 36 hodin, jak se později zjistilo! Fotky, které ukazují, jak se děti cachtají ve vodě vedle potápěčů tahajících nafouklé tělo z vody, se objevily i na zahraničních serverech, ale všichni jsme si mohli říct, že se prostě stane, v Otrokovicích ten den svítilo až moc a ne všem asi fungoval mozek tak, jak měl.

To by se ale nesměly objevovat další a další případy. Například na pražském koupališti Džbán utonul začátkem července muž, kterému podle všeho neudělal dobře koktejl alkoholu a extrémních teplot, ale ani tam to nikoho nevzrušilo a pokračovalo se v rozjeté koupací jízdě směle dál.

Já to chápu, mít to srdce říct rozdováděným dětem, zda by mohly z vody, že tam plave mrtvý pán, znamená překažení zábavy a je docela otrava, když se celý týden těšíte na koupák a on si tam někdo jak na truc exne, ale přesto…

Výborné bylo i hledání muže, u nějž bylo podezření na to, že utonul na jezeře Lhota. Zatímco potápěči hledali na dně mrtvolu, nad hlavami jim kopaly nožičky dětí trčících z plavacích kruhů. A to bylo zábavy, když se kluci potápěčští vynořili z hlubin.

Sečteno podtrženo. Bude vedro, přizpůsobte tomu své chování a nekoupejte se s těmi, kteří tomu své chování nepřizpůsobili a utonuli. Není to úplně chutné. Ono nalokat se vody, ve které leží 36 hodin rozkládající se nafouklý bezdomovec, nebude pro vaše tělo to pravé ořechové. Ale proti chuti…

Mohlo by vás zajímat

Další články